| cr1571n3l a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger, nu ma pot loga pe nici un id de azi, ieri mergea, am reinstalat Messengerul am bagat 11.5 tot nu merge am bagat si 8.1 si 9, nu merge zice ca nu va putem autentifica la yahoo messenger. am sters si registri am reinstalat tot si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| satanistu666 a răspuns:

Asa imi face si mie

2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Instaleaza-ti in calculator programul asta : http://your-uninstaller.softonic.com/ (are si limba romana).
Dupa ce l-ai instalat ii pui serialul asta :
Serial Number Name: sharyn kolibob
Serial Number: 000016-9P0U6X-N5BBFB-EH9ZTE-DEZ8P0-9U4R72-RGZ6PF-EMYUAZ-9J6XQQ-89BV1Z

| Petrica44 a răspuns:

Apoi faci o "curatenie" totala in calculator cu Your Uninstaller, dupa aia cauti programul de messenger (tot cu Y.U.) si-l stergi.Stergerea va fi completa si odata inceputa, nu se mai poate anula. Dupa aceea reinitiezi calculatorul si descarci ultima versiune de messenger actualizata in 04. iunie 2012, de aici:

http://yahoo-messenger.softonic.com/
Reinitiezi inca odata P.c. ul si gata.Ai inteles? Succes!