| Kitty20 a întrebat:

Fundaaaaaaa! dupa ce am incercat sa descarc messenger 11 nu-mi mai merge messengerul si imi spune ca este deja instlat si ceva de genu! ma poate ajuta cineva?crying((

11 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Poate nu iti merge ym11. Du-te in control panel - add remove programs - dezinstaleaza yahoo messenger. Intra pe filehippo.com si scrie acolo messenger, dupa care dai pe yahoo 11.5..., in dreapta iti apare un meniu cu versiuni mai vechi si dai pe prima care incepe cu 10... de sus in jos si o descarci si o instalezi. Daca nu alege orice alta varianta care ti-a mers inainte.

| gabytz18 a răspuns:

Pai se poate sa fi avut instalat inainte messenger 10. Ca sa il instalezi pe 11 trebuie sa dezinstalezi versiunea curenta. Asta se face din Start/Control PAner / Add or remove program... si dezinstalezi acolo tot ce tine de yahoo messenger. Succes!

| impulls a răspuns:

Da, e foarte simplu te duci in control panel/ Add remove programs, si dezinstalezi yahoo meseenger toate variantele pe care le ai, si pe urma iti descarci un yahoo de pe google, care vrei uh functioneaza 100 la suta! FUNDA?!

| stanly7 a răspuns (pentru impulls):

Nu descarci de pe google.
Google este un motor de căutare.
Descarci de pe http://messenger.yahoo.com/

| impulls a răspuns (pentru stanly7):

Bine intelectualule se subintelege, e mai simplu pentru ea sa scrie pe google yahoo, decat sa scrie linkul de mai sus? nu crezi asta?

| stanly7 a răspuns (pentru impulls):

Nu trebuie să scrie link-ul de mai sus ci trebuie să dea click pe el.
Nu crezi?

| impulls a răspuns (pentru stanly7):

In caz ca nu ai observat ai raspuns dupa 15 minute ce am dat eu raspunusl, deci e inutil linkul tau happy, cred ca ea era deja pe mess cu 5 minute ce sa postezi uh laughing, nu crezi?

| stanly7 a răspuns (pentru impulls):

Bine, nu are rost să ne certam.
Intenția mea nu a fost să te jignesc ci să o învăț cum se spune corect:
cauți pe google.

| rapa a răspuns:

Prima data trebuie sa il stergi pe cel vechi, deci, start-control panel-remove program ( dezinstalare programe )-cauti acolo messinger care il ai in prezent si dai remove da un mesaj daca nu te descurcitongue

| MLE a răspuns:

Sterge`l pe cel de 10 si dezinstaleaza`l apoi i`al pe 11. happy :*

| Addy180 a răspuns:

Dezinstaleaza acest messenger, si apoi instaleaza-l din nou. Sper sa mearga