| Iuliiikkk a întrebat:

Ce as putea face ca sa nu ma mai plictisesc in casa?

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna desneaza, picteaza, citeste, fa origami, quilling, iesi afara la shopping ca uite eu acum ma pregatesc sa plec la shopping cu cea mai buna prietena a meabig grin etc.NUmai bine.

| Yoana a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta oh go on. eu cand ma plictisesc iau o carte sau ceva si citesc sau imi fac temele. mai fac si curatenie cateodata. si multe alte lucruri care imi folosesc.

ai putea face si tu la fel love struck

| ledzeppelin a răspuns:

Descopera'ti o pasiune. picteaza, citeste, canta.
sau vorbeste la telefon cu o prietenalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Tormentor a răspuns:

Poi poti sa te uiti la un film pe internet poti face curatenie in casa sa iti faci temele sau poti citi o carte, sper ca ti-am fost de ajutor.