| eu.;] a întrebat:

Ce as putea face daca imi place de un baiat mai mare decat mine, care are prietena? dar vorbim tot timpu aproape, pot sa spun ca suntem apropiati. dar el nu o iubeste! sunt sigura.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti aproape de o deposedare prin fault.In dragoste este permis cu singura conditie ca sentimentele sa fie reciproce.

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu eşti sigură, doar ţi-ai dori să fii sigură. Treci totul prin filtrul personal. Dacă nu o iubeşte, de ce mai e cu ea?
Oricum, poate face asta şi să te protejeze. Poate are planuri de lungă durată cu tine. După ce veţi fi împreună şi vă veţi despărţi, aproape cu siguranţă nu veţi mai ţine contactul unul cu celălalt, iar tot tu vei plânge în final. În viaţă unul dintre cele mai bune lucruri care ţi se pot întâmpla este să nu primeşti ceea ce îţi doreştihappy

| andreea7520 a răspuns:

Ce poţi face? După tine ce poţi face?happy E logic că ar trebui să-l uiţi, să nu te mai gândeşti la el, să te gândeşti că nici nu există, pentru că are prietenă în primul rând! Nu contează diferenţa de vârstă aşa mult, însă are prietenă şi o mai şi iubeşte! Clar: trebuie` să-l laşi!

| andreea7520 a răspuns:

Stai că acum mi-am dat seama cum e de fapt întrebarealaughing (nu înţeleg de ce îmi dau seama mereu după ce dau un răspuns aiurea dar în fine, continui) alt sfat acum: rămâneţi prieteni! happy dar doar atat!

| NoName0011 a răspuns:

Poate sunteti prieteni nu iubiti.

| eu.;] explică:

Paii. am vorbit cu el despre asta.is aproape de o luna impreuna.si am observat. ei sunt mai mult pireteni, nu iubiti.deci naaa...