| Anonim2895 a întrebat:

Ce as putea face in cazul in care am fost cu 2 tipi care sunt frati si eu vreau sa fiu cu cel cu care am fost ultima data? in conditiile in care celalalt stie ca am stat cu fratele lui,iar cel din urma a stat cu mine din buna stiinta, chiar el avut intentia...

Răspuns Câştigător
| secretword a răspuns:

Ce incurcatura laughing apai. alege de care iti este cel mai drag. Desi e cam ciudat sa te bagi intre frati, dar ei accepta numai succes sa aiwinking

| Anonim2895 explică (pentru secretword):

Mmpai.cel cu care am fost prima data ii baga tot felul de tampenii in cap lu'frate-su..sa nu imi raspunda la mesaje, sa nu iasa cu minestraight face si eu acum incerc sa ies cu el, sa vad daca pot rezolva ceva.dar daca el se ia dupa frate-su.

| secretword a răspuns (pentru Anonim2895):

Imi imaginez cum e. si m-ai ales daca au amandoi te plac. O sa-ti fie greu oricat de mult ai sa incerci, dar nah poate vei reusi happy

| Anonim2895 explică (pentru secretword):

I hope so sad mersi mult happy.

| secretword a răspuns (pentru Anonim2895):

Si eu la fel sper pentru tine. big grin fundita? :p