| dya a întrebat:

Ce as putea face pentru a ma mai ingrasa putin...am 1.50 si 40 38 de kg... o cura de ingrasare ceva? Va rooog:X

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Esti bine asa, n-ai de ce sa-ti faci asemenea griji tongue
Mananca suficient pentru tine, dar nu te arunca pe mancaruri grase si/sau nesnatoase doar ca sa te ingrasi, pentru ca asa reusesti sa iti distrugi sanatatea si sa-ti dereglezi metabolismul.
Stai linistita, ca in timp ai sa mai pui cateva kilograme pe tinehee hee Nu e nevoie sa grabesti procesul tongue
Bafta!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa te ingrasi.Mai rasfatate cu dulciuri din cand in cand. Daca as putea ti-as da cateva kg de la mine, eu ma chinui sa slabeschee hee. Pupici si ai grija de tine :*.

| lola a răspuns:

Mcdonaldsconfused...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi nu trebuie sa te mai ingrasi daca ai 40 de kg, pentru ca trebuie sa ai mai putin cu 10 kg decat inaltimea si tu aihappy

| SweetPrinces a răspuns:

Buna, mananca seara mult, bine nu sa ti se faca rauhappy si sa papi ciocolata multa ca e buna, eu nu ma pot abtinehappy