| irina222 a întrebat:

Ce as putea face sa imi creasca pofta de mancare?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la farmacie si sa ceri pastile pentru pofta de mancare, eu luam cand eram mica si eram aschiuta, trebuia sa ma mai ingrashappy

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pofta vine mancandhappy Dar ia si niste vitamine, gen Supradyne.Pe mine m-au ajutat!

| Diiana232997 a răspuns:

Sa mananci mult usturoi, si daca tot mananci usturoi o sa te feresti si de gripa pentru ca suntem cam in perioada asta de gripa! Si mai incearca legume, fructe si daca chiar nu merge cu usturoi incearca niste vitaminehappy

| WestSid3 a răspuns:

Poi sa iesi pe afara la aer. cu prietenele sau sa faci ceva sport, de exemplu sa iesi cu rolele, sau cu patinele, sau cu bicicleta, sau plimbare. vei vedea ca da rezultate... sau daca vrei poti sa iei vitamine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| symo_2617 a răspuns:

Mananca multe muraturisad adica lucruri mai acrisoare si evita dulciurile

| wewrwwfwefdsf a răspuns:

Sport si cam tot ce contine vitamina C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergand. Eu am o pofta mare de mancat cand sunt afara.
Adica pune'mi in fata 4 fripturi si le mananc pe toate dar in casa teroare de abia ca ma ating de ea...

| dark angel_6299 a răspuns:

Exista pastile pentru asa ceva. Du-te la farmacie si intreaba. Vei gasi sunt sigura si eu am luat Cavit9 si Laptisor de matca s al mine au avut efect.