| JustAMoment1 a întrebat:

Ce as putea face sau ce as putea lua ca sa nu mai am o pofta asa mare de mancare?

Răspuns Câştigător
| tpuaskerishere a răspuns:

Nu trebuie sa iei absolut nimic, cel mai sanatos este sa ai 5 mese pe zi si in mod regulat : cele 3 mese principale si 2 gustari; mananca multe fructe, bea multa apa si o sa vezi ca nu o sa ti vina din 5 in 5 minute sa mananci ceva; bafta!

2 răspunsuri:
| mumia200 a răspuns:

Scuza-ma ca-ti spun dar, ESTI nebun/a? daca Dumnezeu te-a lasat sanatos de ce trebuie sa-ti bati joc de propriul corp?!

| JustAMoment1 explică (pentru mumia200):

Cine a spus ca fac asta? Era o simpla intrebare. Cine a spus ca imi bat joc de el? Un raspuns ca un om normal nu stii sa dai?