| me_4173 a întrebat:

Ce as putea face sa numai injur? De fiecare data cand ma enervez incep.As vrea sa incetez cu chestia asta. E urat.Help?big grin

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Incearca sa spui un cuvat careti place ff mult in momentu cand iit vine sa injuri ex :calculator mie sau ce iti place cel mai mult cand iti vine sa injuri zi acel cuvant

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Simplu, nu mai injuri; nu ai cum sa te dezveti sa injuri; ar fi exact cum te`ai dezvata sa mergi pe bicicleta. Doar poti sa incerci sa nu injuri si dupa un timp nu o vei mai face.

Sper ca te-am ajutat. big grin

| LauraaBlack a răspuns:

Bunahappy! Un prieten de-al meu avea aceeasi problema. happySa-ti spun ce a facut : a luat un zgarci si l-a pus la mana. De fiecare data cand injura se tragea de zgarci si il dureaa laughing). Ca sa scape de durere nu a mai injurat asa ca nu s-a mai tras de zgarci.La el a mers. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos. Bafta si numai binee love struck. Cu drag, Laura happy!

| deutza_3778 a răspuns:

Pai tineti gura sau fredoneaza ceva ori puneti mana la gura.

| otydeya a răspuns:

Gaseste-ti niste cuvinte care sa te ajute sa te descarci fara a parea prea vulgar gen,, pisici!`` sau... big grin la mine functioneaza!

| Tomix a răspuns:

Pur si simplu TACI.

| G30RG3 a răspuns:

Fa-ti crucea in fiecare seara si ca sa fii sigur ca nu mai injuri pune pe un prieten sa-ti dea cate un pumn sau o palma defiecaredata cand injuri si pentru fiecare injuratura si defiecaredata cand iti vine sa injuri gandeste-te la ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te-ai invatat asa sa te dezveti.:*

| zuzu_6359 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dar incerc sa ma stapanesc, e urat dar ce sa faci. Daca e atunci cand te enervezi incearca sa sa te stapanesti.NU UITE.Dai funda? plzz