| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Imi pica foarte rau parulstraight face mai ales cand il spal.worried ce produse as putea folosi impotriva caderii parului?crying

Răspuns Câştigător
| den a răspuns:

E si anotimpul asta rece.de aia iti cade. Inainte sa te speli aplicati o masca din ulei de ricin+galbenus de ou, stai cu ea o ora pe par si apoi spala-te normal. Sper sa-ti fie de ajutor :*

1 răspuns:
| ndn a răspuns:

Clateste-te cu ceai de nuc. o sa vezi rezultatele dupa primele spalariwinking...succes!