| Ilie_Ilinca_1971 a întrebat:

Ce as putea sa desenez?

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Bună :)
Mi se pare interesant să încerci asta:
file:///C:/Users/Dana/Pictures/tumblr_msa613dbiL1ruufsao1_1280.jpg

Uite un blog drăguț care l-am descoperit de câteva zile:
http://alegsadesenez.com/
Ai mai putea încerca să desenezi în creion obiecte decorative,să
pictezi flori, cerul care este cel mai fascinant tablou din punctul meu de vedere. Cărți, o bibliotecă,
un portar (mă rog ceva supranatural), un anime (dacă nu știi anime sunt desenele ălea japoneze.)Poți desena, picta orice.
Succes!

| zurick a răspuns (pentru zurick):

File:///C:/Users/Dana/Pictures/tumblr_msa613dbiL1ruufsao1_1280.jpg

| Carmen100 a răspuns:

Inspira-te de aici, poti sa iti faci un cont si sa iti publici desenele :)
http://desenez.net/

| MymyMihaela a răspuns:

Daca te pricepi poti face un portret in creion. :3

| DeeaDyy a răspuns:

Diferite personaje din desene animate (Tom, Jerry...etc.), animeuri, animalute personificate, diferite schite (domeniul arhitecturii, daca te descurci), diferite peisaje (apus, rasarit), fenomene ale naturii (fulgere), caractere din jocuri... Sper ca te-am ajutat! Fundita? :3

| AddeAdee a răspuns:

Ai putea sa incerci sa desenezi manga, denzi desenate.
Sau ai putea sa incerci sa creezi niste modele de rochii, haine.
Sper ca te-am ajutat! c;