| iuliana_5601 a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar unei fete[foarte bune prietene] pentru majorat. peste 2 saptamani este majoratul si nu am nici o ideethinking Ea face handbal de doi ani[la liceu]. inainte era o fire mai baietoasa dar acum ii place sa fie mai feminina sa zic asabig grinlove struck.
Are bani nu ii lipseste nimic. dar vreau sa-i iau ceva simbolic... sa nu fie scump[nu prea am bani in perioada astasad:-s]...
deci. idei ceva:-s?

4 răspunsuri:
| effect a răspuns:

II poti cumpara:
-o carte buna, amuzanta depinde cum ii plac ei
-ii poti personaliza un tricou, ceva legat tot amuzant de sport
-sau ii poti personaliza si alte lucruri
-ii poti cumpara ceva un accesoriu sau ceva de imbracat:o esarfa sau o bluza draguta :-)

| Printzess a răspuns:

Niste genuchere frumoase ca st folositoare la handbalhappy

un ursuletz pufos si sa scoti 1poza cu tine si cu ea si s`o pui intr.o ramalove struck

thinking

poza si cu rama te duce in jur d 100 d mii

adicathinking poti sa editez poza cu tine si cu eathinking si s.o scoti p un cd discheta cevahee hee si rama gasesti la magazine d.asteathinking mai ieftine:p

si e f frumoslove struck

sper ca te-am ajutat:*

| mami a răspuns:

Atunci cand sunt in lapsus de idei de cadouri ma gandesc todeauna la clepsidra
gasesti frumoase si in magazinele online
cauta pe goole - clepsidra magazin online -
sper ca ideea mea iti va fi de folos
la multi ani prietenei tale

| alyna_4250 a răspuns:

Iai o bluza SI TE DUCI CU IA sa tio personalizeze unde este cel mai apropiat xerox si ii pui poza ei cand joaca handball un numar :X Sau un ceas cu poza ei. Un ursulet de plus maree ar fiii ceva simbolic... gandeste-te ce tiai dori tu sa iti faca cadou si ia iti va rasp la fel punete in locul ei