| iuliana_5601 a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar unei fete[foarte bune prietene] pentru majorat. peste 2 saptamani este majoratul si nu am nici o ideeEa face handbal de doi ani[la liceu]. inainte era o fire mai baietoasa dar acum ii place sa fie mai feminina sa zic asa.

Are bani nu ii lipseste nimic. dar vreau sa-i iau ceva simbolic... sa nu fie scump[nu prea am bani in perioada asta:-s]...
deci idei ceva:-s?

1 răspuns:
| Dєєค a răspuns:

Poti pune in rama o poza cu voi doua, ii poti cumpara un tricou sau o pereche de blugi, poti imprima pe un tricou ceva semnificatic pentru voi doua, un parfum, o trusa de farduri.