| iuliana_5601 a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar unei fete[foarte bune prietene] pentru majorat. peste 2 saptamani este majoratul si nu am nici o ideeEa face handbal de doi ani[la liceu]. inainte era o fire mai baietoasa dar acum ii place sa fie mai feminina sa zic asa.

Are bani nu ii lipseste nimic. dar vreau sa-i iau ceva simbolic... sa nu fie scump[nu prea am bani in perioada asta:-s]...

deci idei ceva:-s?

1 răspuns:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Iuliana.Recomand să îi iei ceva personalizat ca simbol,gen puzzle cu voi două dacă sunteţi prietene, adică cu poza voastra sau o poză cu ea pe o cană, tricou etc.Gama de astfel de cadouri este lungă.Cu un search pe google la grupul de cuvinte "cadouri personalizate" ai găsi dacă te interesează. Sper să-ţi fi fost de folos, o zi aşa cum ţi-o doreşti.