| Roxana1122 a întrebat:

Am si eu o intrebare..in curand este ziua de nastere a prietenului meu si chiar nu am idee ce cadou as putea sa ii iau...ma rog, nu il intereseaza pe el asa mult cadourile, are cam tot ce isi doreste... micile atentii il fac mai fericit.dar chiar nu am idee..ma puteti ajuta? Multumeeesc!

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Fii original, fa-i un cadou personalizat, ceva cu numele lui, nu trebuie sa fie ceva maret, gandeste-te la ceva ce i-ar putea placea, tu il cunosti mai bine.

1 răspuns:
| TranficantulDePufuleti a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum pe care nu il are, o carte/serie de carti care s-ar putea sa ii placa sau un ceas.