| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa-i spun fostului prieten ca sa ma impac cu el pentru ca tin la el dar nu stiu ce simte el pentru mine? As vrea sa-i spun ceva pe mess sa bat un apropo ceva, ne-am despartit pentru ca nu i-a convenit ca a aflat lumea ca suntem impreuna de la sora unei fete careia i-am spun ca sunt cu el si ca e secret sa nu spuna dar ea a spus.Peste 2 zile e ziua mea si nu vreau cadouri il vreau pe el vreau sa ma impac cu el deoarece il iubesc mult si el a fost cel care m-a dezvirginat.Multumesc

1 răspuns:
| Alecsiaaa a răspuns:

Stii Ionela cam ciudat ca ai zis ca el te-a dezvirginat rolling on the floor in fine. Spune-i ce simti pentru el, inteaba-l daca te iubeste sau mai simplu pune o prietena sau un prieten sal intrebe. Daca nici asa nu merge incearca sa-i zici unei prietene sa ii spuna daca vrea sa fie cu ea dar daca el zice nu sal intrebe de ce. Dar daca zice da sa se faca ea ca sa razgandit ca nu mai vrea. Si sa-l intrebe de tine...