| boooooring a întrebat:

Cum sa ii arat unei fete ca o iubesc?
Cand eram impreuna si ii spuneam ca o iubesc, nu ma credea pentru ca i se pare ca ii spun prea devreme. Dupa ce ne-am despartit, eu am mai avut 2 relatii, pe care le-am abandonat pentru a ma impaca cu ea. Nu am resuit sa ma impac cu ea din acelasi motiv (nu ma credea ca o iubesc). Aceste 2 relatii au adus un plus in neincrederea ei. Cum as putea sa ii arat ca pe ea o iubesc?

3 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Dc ai mai fost cu inca 2? Normal ca si-a pierdut si mai mult increderea in tine daca tu stai cu altele.pai cum ai putea? o idee.cand o vezi oriunde la scoala pe strada te pui in fata ei ii spui intelege ca te iubesc enorm crede-ma nu pot sa traiesc fara tine big grin

| Enma a răspuns:

Pai normal! nu am sfat pentru asta daca o iubeai nu te bagai cu alta si mureai pentru ea!

| bogdang a răspuns:

Daca nu te credea de prima data si mai apoi v-ati si despartit, de ce te-ar crede acum? Vorbeste cu ea si explica-i tot, daca nu te crede inseamna ca nu are incredere in tine. Demonstreaza-i ca o iubesti pas cu pas, nu te grabi si da-i timp sa te inteleaga...