| Ailin22 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar celei mai bune prietene de ziua ei tinanad cont ca de ziua mea mi.a luat ceva foarte frumos?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce ii place prietenei tale?
Da-i banii intr-un plic, o sa stie ea ce sa isi cumpere.

| Cσcσ a răspuns:

Ceva ce sa-i aminteasca mereu de tine. Daca ii iei un parfum, poate sa fie siu de la Chanel, o sa se consume la un moment dat, si atunci nu-l va mai avea.
Ii poti lua un set de bijuterii de argint, aur, ce vrei tu. Eu asta i-am luat prietenei mele. Daca te ajuta cu ceva, setul era formal din colier, bratara, cercei si inel.
Ii mai poti lua o rama foto. Poate sa fie si una digitala. Dar sa fie poze cu voi doua, desigur.
Pe langa asta, ii poti lua si flori.
Succes!

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Ar fii foarte frumos să alegi nişte poze cu voi două care să reprezinte diferite momente din prietenia voastră, să le tragi să să le pui într-o ramă mare.
Sau îi poţi lua ceva ce ştii ei că îi place.
Baftă!

| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns:

Gandeste-te bine ce-i place, eu cred ca u cadou frumos ar fi un album cu pozele voastre, sau o floare :*

| Mireebis a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea.
Eu m-am gandit sa-ti sugerez:
- o perna personalizata cu poza voastra pe ea
- o rochie
-o jacheta
- daca se macheaza, gaseste ceva din sfera asta
- flori
- pantofi
- o bratara/inel/colier din argint/aur dragut
Sper ca te-am ajutat!