| kittylovelycat a întrebat:

Ce as putea sai cumpar mamei mele de 8 martie
Fundaa ( repede)

Răspuns Câştigător
| Maddutzakiss a răspuns:

Buna pai cumparai un bibelu frumos un inger sau ceva care sa ii placa pe langa poti sa ii dai un buchet de flori sau o felicitare cu poza ta si o poezie frumoasa sau ii poti cumpara un parfum in loc de bibelou sau bijuteri(lantic sau cercei) depinde ce ii place mai mult sper ca te-am ajutat funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori in ghiveci si o felicitare

| Shammal a răspuns:

Daca ii plac florile si are prin casa, un ghiveci cu o floare

| Horia1313 a răspuns:

Trandafiri rosii, si o cutie milca in forma de inima cu bomboane

| alymitu a răspuns:

Un lantisor laughing.
Si pe langa cadoul cumparat, fa-i o felicitare ( daca vrei, in forma de inima ) si in interior scrie o poezie de pe net despre mama, sau poti sa compui tu daca ai talent. Pe prima foaie a felicitarii scrie data si La multi ani sau Te iubesc.
Si voila cadoul happy!

| gabiion a răspuns:

Un ceas de camera