| AnitaaGeorgiana a întrebat:

Ce as putea sa le cer părinților mei de Crăciun?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ce iti doresti tu cel mai mult

| zurick a răspuns:

Buna!
Si tu esti printre persoanele care habar n-au ce sa le ceara se pare.Eu de obicei le cer sa ma surprinda si e mult mai bine pentru ca n-am nici o idee ce voi primi.
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O sorcova!

| Mihaela1964 a răspuns:

Cere-le ce-ti pot ei oferi, nu-i impovara cu o lista de cadouri pe care ei n-o pot poate onora.

| Madayna a răspuns:

Ce iti doresti tu, poate un telefon, ceva hainute, nu stiu, nici eu nu stiu ce-mi doresc, ii las pe ei sa-mi cumpere ce vor, de fapt il las pe Mos Craciun. big grin

| vianora a răspuns:

Ce doresti tu cel mai mult

| Brodo a răspuns:

Salut, nu le cere lucruri imposibile si nici lucruri de care nu ai nevoie, ca dupa o sa-ti para rau ca nu ti-au luat altceva. Spre exemplu spune-le asa. Voi stiti cel mai bine de ce as avea eu nevoie, sau daca insista, cere-le ceva ce meriti! happy