| Alexxutzaa a întrebat:

Ce as putea sa le iau parintilor mei de Craciun?

15 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Sunt cutii cu produse gen de la nivea pentru mama si gilet pentru tata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricouri personalizate cu voi 3 pe care le puteti purta cand iesiti la plimbare in parc;? pijamale personalizate. poate jucati scrable, carti, sah toti. ceva amuzant. Cani personalizate cu poze alese de tine pe care o foloseste la serviciu.

| BitKode a răspuns:

Tatalui balsam dupa ras si mamei o pereche de cercei.

| ClauA17 a răspuns:

Niste cai, un album cu voi, parfum, un set de cercei pentru mama ta, set de baie, esarfa.

| Allesya1097 a răspuns:

Un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece; o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Parfum, crede-ma, le va placea happy

| Valentyna951 a răspuns:

Ceva folositor lor..sau ceva pe care sa-l faci tu manua, ca sa le ramana amintire. Funda? big grin

| GabiBiebs99 a răspuns:

Poate ai vreo poza cu ei si cu tine cand erai ma mica, sau recenta.O poti personaliza, o pui pe o cana, un tricou sau ceva de genu' big grin

| Giony01 a răspuns:

Sa iei o nota buna la scoala si un pachet de cafea pentru mama ta (daca bea cafea) si un set cu lama de ras, spray, deodorant pentru tatal tau

| sirasap a răspuns:

Sau ai putea sa le faci un tablou ceva frumos ca sa ramana amintire

| cristi24 a răspuns:

Pai nu stiu tu in casa nu ai vazut ceva ce le lipseste? Si ceva folositor lor, si sa aiba ca amintirewinking

| PantheraRoz a răspuns:

Ceva home madehappy

| Pirlea_Eliza_1997 a răspuns:

O imbratisare.

| Douãzeci'cm_Robert_1997 a răspuns:

Mamei tale cumparai niste cercei si tatalui ceva de ingrijire un deodorant aftershave, o lama de rasa