| DeeaSmilee a întrebat:

Am o intrebare. Despre ce poti vorbi cu un baiat la telefon? Nu chestii de genu "ce mancare iti place" sau "ce muzica asculti" vreau alte subiecte.
Fundawinking Multumesc

Răspuns Câştigător
| 7QA3 a răspuns:

Puteti vorbi despre formatiile de muzica preferate, despre mesajul unei melodii, despre versuri, despre ce inseamna sa ai un mesaj cu substanta, despre improvizatie, despre efort, despre dragoste, atentie, nevoia de a simti, dorinta de a avea, teama de a pierde. abordeaza subiecte usor personale, dar care sa-i capteze atentia. Succes!

2 răspunsuri:
| antonio30 a răspuns:

Ce faci? Ai mai vb cu cineva cunoscut? Ce gen de muzica asculti? Genul asta. Mult succes!
Funda?

| Aannooonniimm a răspuns:

Păi depinde dacă e doar un prieten sau iubitul... dacă e doar un prieten vorbiţi aceşti generale, dar dacă e iubitul găsiți subiecte simple şi de acolo dezvoltaţi subiectul... e simplu cred. eu. Funda?:*:*