| NistorBogdan07 a întrebat:

Ce Ati alege dintre o relatie imposibila dar fata sta in acelasi oras cu mine, sau o relatie putin probabila la distanta cu alta fata...?

2 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Eu as alege clar cu fata din orasul tau, pentru ca poate tot reusesti tu sa ai o relatie cu ea decat o relatie PUTIN probabila si la distanta cu alta. succes sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyesbatting eyelashes

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Distanta departeaza inimile. deci NU!
si referitor la fata din oras. hmm.
eu as alege a treia varianta..sa caut pe cineva mai bun..care sa nu fie la distanta..si care sa ma iubeasca!tongue