| f2ff2fl12f a întrebat:

Ce ati alege intre aparat de dentar, telefon sau pc gaming? (Aparatul celor ce au probleme cu dantura, cum am eu) laughing ma gandesc sa iau prima data aparatul iar dupa pc iar dupa telefon. :/

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Ordinea pe care ai ales o este cea mai buna pentru tine. Este important sa ai un zâmbet frumos și dantura sănătoasa

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aparat dentar

| Violleta2022 a răspuns:

Definitiv aparat dentar, care este de departe ceea ce ai nevoie in viitor, ca sa vorbesti fara jena, sa zambesti si apoi, aparatul cu cat se pune mai devreme, cu atat se aliniaza dantura mai repede.
Crede-ma ca-i extremd e urat sa ai aparat dentar cand vei ajunge la liceu, deja fug fetel de tine si baietii fac misto non stop.

| wpAbby a răspuns:

Aparatul dentar, imi voi pune si eu si este mult mai bine pentru sanatatea mea decat unntelefon sau calculator.

| Helpme99 a răspuns:

Sanatatea pe primul loc

| raMLesS a răspuns (pentru Helpme99):

Ai dat un raspuns care nu are nici o legatura cu intrebarea...esti patetic.

| Helpme99 a răspuns (pentru raMLesS):

Ce te bagi in seama? N.ai prieteni?

| raMLesS a răspuns (pentru Helpme99):

Esti penibil.

| ARar2805 a răspuns:

1. Aparat dentar;
Dar dupa in functie de ce telefon si ce PC.