| vasy_4586 a întrebat:

Ce ati alege intre HTC, Blackberry, Nokia sau Sony Ericsson?

Răspuns Câştigător
| lulu_8735 a răspuns:

Eu am Nokia c3.e bestial.dar as alege BlackBerry
(dupa parerea mea Sony Ericsson nu e bun de nimic) si despre htc...acum depinde si de designbig grinbig grinbig grin(funda daca te-am ajutat)

6 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Nokia! e cel mai bun

| Mada4ghn a răspuns:

Eu as alege un Nokia si iti si spun de ce.big grinintre toate aceste telefoane Nokia este cel mai rezistent,pe cand,probabil ca tu ai vrea HTC sau BlackBerry,deoarece sunt mai la moda si cu mult mai multe aplicatii,etc. Daca vrei un astfel de telefon,Nokia si Sony Ericsson ies din discutie,iar lupta se da intre HTC si BlackBerry,iar castigatorul,dupa parerea mea, este BlackBerry, dar acum alege cel care iti place cel mai multbig grin

| RalluPop a răspuns:

Eu am HTC Desire HD si il recomand. Este un telefon extrem de bun, care are si camera mare [5 Mp]. Muzica se aude tare, si poti descarca o multitudine de aplicatii de la Android Store. puppy dog eyes Acum, nu stiu cum stai cu banii dar ti-as recomanda si Nokia.
Funda puppy dog eyes?

| RalluPop a răspuns:

Maicamea il stie pe Directoru` Vodafone Romania, si el mi-a recomandat HTC. Depinde de tine si gusturile pe care le ai talk to the hand, si de banii de care depinzi puppy dog eyes

| MaDaProd a răspuns:

HTC- e buna doar de fatada, BlackBerry e un telefon destul de bun depinde care model ti'l iei, Nokia e foarte bun arata si bine, si in caz ca il scapi nu se strica. SE-nu iti recomandhappy raman la Nokia take carehappy

| anonimaaa_1370 a răspuns:

Heii.big hug Eu una as alege Blackberry.big grin dar fiecare cu gusturile lui big grin Numai Binee! kiss