| Patriciia a întrebat:

Ce ati alege intre: - Iphone 5s
-Samsung Galaxy S5
-Lg g2.....chiar nu m-a pot hotari, cateva argumente va rog puppy dog eyes!

5 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Ca si performanta cel putin Galaxy S5 si Lg G2 sunt identice, Iphone 5S avand un procesor mai mic si mai putin ram, dar in ciuda acestui fapt in unele situatii se comporta chiar un pic mai bine decat Galaxy 5s sau Lg G2.
Concluzia finala este ca telefoanele sunt la acelasi nivel, de aici unul singur are un avantaj destul de important cred...pretul! Lg G2 avand un pret decent fata de celelalte 2 telefoane si ofera performanta la acelasi nivel.
In final daca dispui de foarte multi bani ramane de ales intre Iphone 5s si Galaxy S5 depinde care iti place mai mult din punctul de vedere al designului pentru ca dpdv al performantei sunt la fel, daca vrei aceeasi performanta la bani mai putini alege G2.Succes in a lua o decizie!

| Patriciia explică (pentru CristianCRS):

Mersii :*

| CristianCRS a răspuns (pentru Patriciia):

Cu mare placere! happy

| lime_3980 a răspuns:

Samsunghappy

| alexmihay92 a răspuns:

Iphone 5s mai serios, mai adevarat