| Ada_2475 a întrebat:

Ce ati alege? Un Iphone 3 sau un Mini-Leptop? Dc? Care e mai folositor si mai bun?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mini laptop - nu sunt asa pasionat de telefoanele touch screen dau multe probleme.

5 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Cu siguranta un Mini-Leptop pentru ca o sa il ai mult si bine si nu trece asa de repede moda cum trece la telefoane laughing
Si oricum am auzit de la mai multi ca cica nu-i asa de bun Iphone... Chiar taicamiu are si merge ca dracu tashchremu laughing laughing laughing! Deci daca sti ca ai telefon bun nu se merita sa dai banii pe Iphone daca nu poti sa-ti iei de la abonamente tot cu taschrem daca vrei neaparatwinking Si iti zic ia-ti laptopul pentru ca nu e asa de pretentios ca Iphonul! Si deja nu prewa mai sunt la moda cand au aparut prima data de exemplu! Daca vezi majoritatea prefera sa isi cumpere de la abonament telefoane cu taschream... Funda?:X

| Any_6060 a răspuns:

Iphone,deoarece il poti lua peste tot cu tine. Adica ma refer de ex : te duci la medic trebuie sa astepti la coada, scoti telefonul si iti folosesti cumva timpul. In afara ca sunt jocuri foarte faine pentru iphone, poti naviga si pe net fara nicio problema. Eu am iphone si sunt foarte multumita de el. happy

| Any_6060 a răspuns:

Iphone,deoarece il poti lua peste tot cu tine. Adica ma refer de ex : te duci la medic trebuie sa astepti la coada, scoti telefonul si iti folosesti cumva timpul. In afara ca sunt jocuri foarte faine pentru iphone, poti naviga si pe net fara nicio problema. Eu am iphone si sunt foarte multumita de el. Batfa

| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

thinking eu una as alege mini laptop`ulbig grin...
parerea mea...acum depinde ce gusturi ai ubig grinsmug
bafta:*

| Paula19 a răspuns:

Eu as alege Mini-Laptopu`! pentru ca tine mai mult si e mai folositor`. iphone3 il scapi oleca jos si l-ai si zgariat`. acum alegerea ta dar e mai fain un mini laptop`.big grin.