| Deny_8368 a întrebat:

Ce ati face in monentul asta?

Răspuns Câştigător
| yoana_7035 a răspuns:

M-as juca pe calculator

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

As invata la mate ca o sa dau testrolling on the floor. dar nu as face asta...laughing
I`as spune lui... ce simt pentru el... daca as avea curajbig grinbig grinbig grin. Dar cum nu am...asta elaughingbig grin.

| monyk a răspuns:

M-as intalni cu baiatul pe care il iubesc...

| elena a răspuns:

Daca as avea niste bani, mi-as cumpara un televizor, unul fata fite, cat se poate de normal.

| Hmmmm a răspuns:

Asi lua avionul si asi pleca undeva..la cinevasadlove struck

| daii a răspuns:

As lua trenu si as pleca la ...cinevasad

by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Eu as dormi big grin

| inna a răspuns:

L-as saruta pe...

| xibalba a răspuns:

As invata la fizica, dar asa am o lene in mine laughing)

| Pho3nix a răspuns:

M-as teleporta in vacanta de vara din 2010.

| marsy a răspuns:

Ash vrea sa fac temele. la geo sa invat. chiar daca nu am kef sad

| AndreeA_4571 a răspuns:

Hmmmmmmmm...multe lucruri...de exemplu:am un chef sa fiu fericita dar nu prea am motiv...love struck

| sHock a răspuns:

L-as lua in bratze pe baiatul care-l plac
day dreaming

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

As sta la soare in hawai :X si as asculta muzica preferata....visehee hee

| CrucifiedCountess a răspuns:

Mi-as infige incisivii in bratul "iubitului" in timp ce as viziona un film horror

| LuS[z] a răspuns:

Mi-as face bagajele si as pleca in caraibe numai ca n-am bani de drumlaughing

| MissD a răspuns:

Mi'as face tema la engleza, dar momentan nu am chef.

| VladRO a răspuns:

As merge la colega mea de clasa de care sunt indragostit si i-as spune ca o iubesc happy

| SweethearT a răspuns:

Cel mai dragut lucru, i-as da un pupic dulce pe obraz.Si o imbratisare ca apoi sa-l bat. Si ar trebui sa-mi aranjez lucrurile de prin camera, dar cum nu e obligatoriu ca nu ma bate nimeni, nu o s-o faclaughing.

| RuSuLeTzZz a răspuns:

As asculta muzica. Tu? happy

| poechce a răspuns:

As aprinde o lumanare la bisericabig grin
Stii de ce?
I-am promis lu` doamne-doamne ca ii aprind o lumanare ieri, ca sa numai facem astazi scoala big grin
Si am uitat sad

| caramelitamia a răspuns:

Sa fiu in oras, sa nu invat aici ca nebuna.
chiar nu stiu ce'as regreta mai mult, ca am invatat sau ca am fost in oras? crying dileme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș sparge o bancă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa-mi fac temele dar nu am chef