| ChocaholicBi a întrebat:

Ce ati primit de Carciun? Apropo Carciun Fericit!

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

O bluza, dulciuri si clementine
Craciun fericit!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie? Multe. Parfumul Purr by Katy Perry, CD-urile Teenage Dream, Loud, Animal, A Year Without Rain, The Fame Monster si My World 2. 0 si dulciuri. Tie?

| Ciprian a răspuns:

Laptop, dulciuri, telefon, jocuri etc

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu am primit cel mai frumos cadou la care nu am asteptam. Pai eram cu un baiat de aproape doua luni si chiar in primele ore din ziua de Craciun(pe la 01:00 - 02:00) mi-a martusit ca ma iubeste. Chiar daca a fost la telefon a fost primul ''te iubesc'' si conteaza mult pentru mine. Mi se pare ca nu putea sa-mi faca o bucurie mai mare dacat asta, mai ales ca eu nu-i spusesem ca il iubesc din cauza orgoliului meu stupid si de teama ca el nu simte la fel. Va dati seama ca si eu i-am zis acelasi lucru. Deci, eu sunt mega happy :d

Si am rog am mai primit si haine si multe dulciuri, dar ce ti-am spus mai sus e pe primul loc:X
Tu ce ai primit?

| M3HappyKid a răspuns:

Alta chitara:X cea veche nu`mi mai placea laughing:Xms la felhappy

| Landied a răspuns:

Un pix frumos de colectie si doua carti.Sarbatori Fericite tie si tuturor>:d

| Blondaaa_2156 a răspuns:

Buna :*
Multumesc la Fellbatting eyelashes!
Eu am primiit un cadou foarte mare de la Mosu love struck, se vede ca anul asta nu a uitat de mine, si mi. a facut o bucurie ENORMA.=p~
Inainte de Craciun cu vreo doua zilee, m.am pus cu baiatul visurilor mele, pe care il placeam de muult!love struck
+Ca am mai primit haine, dulciuri, un mp4 love struck, si multe altele + nelipsiti BANI love struck
Deci Mosu anul asta nu a uitat de mine, si ma bucura chestia asta, pentru. ca am fost foarte cumintee o:-)!
Tie ce ti. a aduus?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,...
Pijamala - 40 lei
Carti:
Simbolul Pierdut - Dan Brown - 41 lei
Elevul Dima dintr-a 7-a - 13 lei
Carte TITANIC 3d - 50 lei

deci... mosulica este cam bogataswinking