| andreiurza33 a întrebat:

Ce ati primit de craciun? dar ce vroiati sa primiti?

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Dulciuri,niste bani si produse cosmetice.Nu pun mare pret pe cadouri, deci nu mi-as fi dorit altceva.Dar tu?happy

| andreiurza33 explică (pentru anss23):

Ceva dulce, multe cosmetice, un mp 4 player haine doua genti pijuteri avem multe neamuri dar cel mai mult m-am bucurat ca a fost toata familia unita a da si niste papuci de casa tare dragalasi

| Lydia28 a răspuns:

Am primit exact ceea ce-mi doream: sa fiu acasa impreuna cu familia mea, sa ne bucuram impreuna! Sunt lucruri care trebuie sa le pretuiesti cat mai poti!