| Angelo99 a întrebat:

Ce ati primit de mos nicoale? cel mai frumos cadou primeste funda

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Un tirgu si un urs mare de plus, volumele 3 si 4 din colectia Casa Noptii, placa de par si bani.

7 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Ghetute care au fost puse peste alte ghetutehee hee, aa si niste dulciuri.

| OHmyGosh a răspuns:

Am primit albumul Selenei Gomez"A year Without Rain"! iubesc acest cadou

| Oάηά a răspuns:

Telbig grin

| Zuzzy05 a răspuns:

Dulciurilove struck, fructelove struck, blugilove struck de aia "rupti", un fular superlove struck, un set cu rimel si creion love struck.

| WiPi a răspuns:

O vargura laughing

| lovepiink a răspuns:

O papusa care nu canta, o papusa care canta si 2 plase de dulciuri!

| Isabella17 a răspuns:

Iubire si intelegere de la cei dragi.:X