| zmilee4you a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti vara asta?

Răspuns Câştigător
| Bogzy_2162 a răspuns:

Ohoo da cate chesti poti sa faci vara asta.mai ales ca e o vara speciala pentru mine avand in vedere ca e vara de dinainte sa intru la liceu.eu si cu varul meu mergem la niste cursuri de tennis de camp in fieccare vara.mie personal imi place mult sa joc tenis. poti sa te plimbi cu bicicleta, poti sa te duci la mare.la munte, oriunde vrei tu.pentru mine se apropie o vara pe care cu siguranta nu vreau sa o petrec decat distrandu-ma

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Sa dau de permis, sa calatoresc cat mai mult, sa-mi fac noi prieteni.

| basexcu a răspuns:

Astept sa treaca

| N0name_7278 a răspuns:

În vara asta ma duc în vacanţă la mama mea si la tatăl meu in Spania.
Tu ce vei face?

| sabilopod a răspuns:

Nimic!