| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este la moda sa consumi bauturi alcoolice?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dintotdeauna s-au consumat bauturi alcoolice.

| Mayhem666 a răspuns:

Este la fel de "la moda" ca si purtatul de chiloti pe cap si apoi sa iesi pe strada si sa te duci asa la farmacie si sa ceri prajitura casei rolling on the floor Asa de "la moda" este.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Multi oameni beau bauturi alcoolice chiar si altii care n-au nici 18 ani au baut de mai multe ori.
Unii oameni mai dependenti de alcool numai pentru asta traiesc, traiesc ca sa bea ceea ce este foarte rau si nu e bine alcoolul nu este bun nici pentru adultii trecuti de 40 de ani dapoi de aia care nici nu sunt majori.
Nu iti interzice nimeni sa nu gusti sau sa bei putin dar sa nu exagerezi cu bautura si sa te imbeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ca si multe altele.

| deea3507 a răspuns:

Da, daca vrei sa ai stil cu adevarat, trebuie sa consumi bauturi alcoolice

| NyctophobicGhost a răspuns:

Cum?
Da, este la moda.De multe ori se intampla in moda, sa apara Naomi Campbel pe podium cu pet-ul de bere... muci.

| Stefilutz a răspuns:

Mai chifteluta crocanta, ce zici de mine si tine la un shpriţ? Stiu un bar fayn.hee hee)))))