| ss_2115 a întrebat:

Ce bluze pot sa port daca sunt mai plinuta mai putin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres

si eu sunt mai plinuta, nu foarte rau, faza e ca sunt lata in solduri

oricum sper sa iti placa

te puop>:D

| metehne a răspuns:

Buna
eu iti sugerez niste bluze/tricouri un pic mai largute.si mai lejere

| Alecsandra200 a răspuns:

Cel maii simplu bluze largiiwinkingsau de exemplu colanti cu bluzite lungii ca si rochitewinking.Dar nu`ti face probleme ca esti plinuta sau daca te deranjeaza ce spun alti spune simplu si clar SUNTETI VOI PREA SLABIIwinking care comenteaza nu`i mai baga in seama! Nu`ti face probleme cu ce spun altii ignoraii cel mai simpluwinkingSau daca nu e stilul tau spune ca esti SANATOASAwinking!

| Mara78 a răspuns:

Iti recomand tunici sunt mai lejere si elegante http://www.marissa.ro/catalog/tunici-topuri-553250

| DianAnda a răspuns:

Incearca sa porti bluze negre, nu foarte decoltate pe care le poti asorta foarte usor cu niste blugi cu talie inalta care iti vor pune in valoare talia si te vor face sa arati mult mai supla. Succes happy