| PumpkinDoll a întrebat:

Ce boala mintala v-ati dori sa aveti pentru o zi?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Psihopatia

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Sa speram ca esti imobilizat in timpul asta rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Psihopatia nu inseamna a fi criminal, si inseamna lipsa empatiei, asta as vrea sa fiu lipsit de empatie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niciuna :/ cine isi doreste sa sufere de o boala? Nici un gluma nu pot sa zic asta. Bine glumesc, in gluma pot sa zic.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bipolaritate.

| CdeMetal a răspuns:

Tulburare bipolara

| lilith16 a răspuns:

Desi este doar o atitudine conceptuală extremă mi-as dori sa vad cum e solipsismul

| Bernardus a răspuns:

Mi-a placut prea mult "Mintile lui Billy Milligan" ca sa nu zic personalitate multipla.

| CosminCD a răspuns:

Oare chiar trebuie sa ai asa ceva? si daca o vei avea, stai calma ca nu va fi doar pentru o zi laughing Personal nu as vrea nicio boala...

| Henrypericolpublic a răspuns:

Parkinson

| PumpkinDoll explică (pentru Henrypericolpublic):

Cum ar fi fost a fii neurochirurg si sa ai operatie in ziua aia? rolling on the floor

| Henrypericolpublic a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Groaznic
In primul rand nu ajungeam la spital si daca mai eram si neurochirurg ii faceam la ala mai multe mini-creiere decat avea.
happy

| PumpkinDoll explică (pentru Henrypericolpublic):

Mai important e faptul ca nu ajungeai la spital rolling on the floor.....desigur,atata timp cat nu ti s-ar fi intamplat altceva rau.