| neUtilizator a întrebat:

Ce browser e mai bun: mozilla firefox sau google chrome? pe care se navigheaza mai repede si mai usor? eu am nevoie sa salvez niste adrese pe care le folosesc mai des ca sa ajung la ele mai usor. stiu ca la mozilla se poate face asta, dar la chrome este optiunea asta?

ofer fundita daca raspunsul este bun si complethappy

6 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

In statistici si topuri pe net Mozila Firefox este inca pe locul 1.
Eu folosesc Google Chrome de cand a aparut si sunt extrem de multumit. Iar pentru ce vrei tu, sa stii ca are un top cu cele mai vizitate 8 pagini. Are o interfata prietenoasa si simpla, curata, in comparatie cu celelalte browsere. Si e destul de rapid. Daca te obisnuiesti cu el, nu-l mai schimbi pe nimic. Parerea mea. happy

| BAM_7947 a răspuns:

Cred ca ceea ce cauti este OPERA. ai optiunea speed dial in care iti poti salva vreo 20 de pagini. acele pagini le poti accesa cu un singur click. Nu se blocheaza, arata mai bine ca mozilla iar dupa parerea mea arata mai bine si decat chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera foarte bun eu al folosesc cam de un an de zile si sunt foarte multumit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare frarte google chrome va sfatuiesc sal folositi!

| einstein_5427 a răspuns:

Chrome e mai bun.merge mai repede, nu se blocheaza si are mai multe gageturi.Eu folosesc chrome de multi timp.In legatura cu adresele, daca le-ai accesat de multe ori, chromul ti le va pastra in sectiunea ''most visited''.

| Mihaiwp a răspuns:

Eu le am pe ambele, dar depinde ce doresti:pentru siguranta si sa poti salva adrese alege mozilla(dar merge mai greu)
daca vrei viteza si design alege chrome(merge si aici sa salvezi pagini)
la chrome, cele mai vizionate situri apar la prima pagina, si cred ca este foarte folositorbig grin