| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar unui coleg care de anul viitor nu va mai fi cu mine in clasa big grin... E genul de persoana amuzanta care destinde atmosfera :-s. Funda la cel mai "inspirat" cadouwinking

2 răspunsuri:
| Sebi_7222 a răspuns:

Cumperi un stick şi scrii bancuuuuuuuuuriiiiiiii şi farseeeeee pe el.

| MariaChrii a răspuns:

Un sutien, o suzeta, un biberon un cadou trasnit care sa ii aminteasca de tine un urss f mare, o papusa barbie, un absorbant(cadouri deaste se fac la despartiri cu tipi amuzanti)

funda