| Elisa_7337 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i dau prietenei mele cele mai bune de ziua ei? (mentionez ca azi e ziua ei). Are 14 ani Funda love struck

5 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Poti sa-i iei o pereche de ochelari sau cateva cosmetce... poate si o bluza draguta se poarta cele care sunt cu umarul lasatwinking! SUCCES! si LA MULTI ANI prietenei tale! PWP :*

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Poate ceva de imbracat pe care a pus ochii, poate ceva ce isi doreste

| Ivanciuc_Mircea_1967 a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci cadou un parfum sau un urs urias de plus daca nu vrei asta poti merge sa ii iei ceva care a vazut la un magazin si i-a placut.Mult noroc!

| gabrieln a răspuns:

La multi ani! prietenei tale.
Poti sa-i faci orice cadou, orice mica atentie, dar care sa poarte simbolul prieteniei voastre. Un cadou venit din partea celui mai bun prieten inseamna intotdeuna cel mai frumos cadou. Spre exemplu eu am primit cadou o pasta de pix si m-am bucurat enorm pentru ca a venit din partea cui trebuia