| Maria_Ana_2000 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac celei mai pune prietene de Craciun?

5 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Daca zici ca e cea mai buna prietena poti sa faci sau sa cumperi o bratara a prietenieiwinking Va aprecia

| Florenta16 a răspuns:

O bratarica dragalasa, sau o Craciunita, floare Craciunului. Depinde acum si de gusturile ei, tu stii ce prefera. Mai degraba i-as lua o crema de maini din aceea Tender Care de la Oriflame.

| dorin1990 a răspuns:

O cana personalizata cu poza ta pe ea, e ieftin rapid si dragut.sau un set de cercei cu lantisor si bratara.

| brandsfashion a răspuns:

O rochie de Craciunita cred ca este cel mai potrivit cadou dar mai multe idei de cadouri gasesti aici -> http://www.cadouri-de-craciun.net

| FloryFloricica a răspuns:

O bratara cu initiala numelui tau si al ei pe ea!