| Teodoraa6 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu de aniversarea noastra, as vrea ceva dragut, doar ca nu`mi vine nimic in minte.
Am 16 ani deci o seara "romantica" nu cred ca ar fi prea indicat happy, dar nu vreau ceva banal gen ceas,parfum, mange, chestii.
As vrea ceva dragut sau amuzant

2 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Buna Teodora :3. Poti sa ii cumperi ceva mic, si semnificativ.O bratara draguta, sau ceva ce simti tu ca iar placea.Ati putea merge sa vizionati un film la cinema, sau chiar la unul dintre voi acasa, sa iesiti la o pizza/suc/prajitura.

| Sweetish a răspuns:

O felicitare în care să scrii chestii mici despre voi, sau un desen făcut de tine cu voi doi în viitor... nu știu...