| dya a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenei mele cele mai bune cu ocazia Zilei prieteniei...numai sa nu fie ceva prea costisitor adica sa nu se ajunga la 10 -5 milioanelaughing...

Răspuns Câştigător
| ioana_3697 a răspuns:

O cutiutza cu bomboane, o poezie scrisa de tine ori un cantek., bilete la filmul ei preferat si un lantzic al prietenei poate ajungi la 30 lei cu tot cu biletele, cu un suc, o gustare.invit-o sa doarma la tine
succes pooop kiss

3 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Unei prietene nu trebuie sa ii cumperi ceva scump. Poti sa faci o poza cu voi doua si sa o inramezi sau daca nu trm o poza cu voi doua la cool girl pe adresa:diverse@coolgirl.ro e un cadou ff frumy si o amintire. Asa o sa isi aduca aminte de tine in anii vitori.

| love44katyp a răspuns:

Ma gandesc la un jurnal pufos cu o poza cu voi pe prima pagina sau... tu sti ce-i place, daca ii plac animalele foloseste-te de asta (nu cred ca un catel e asa scump, sau mai bine o nimfa) funda:X

| oana1 a răspuns:

Pai un set de parfumuri sau o iconita sfintita