| Makaka a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unui prieten la majorat? Mentionez ca ii place dansul si sala

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

II poti cumpara un ceas, o bratara de argint sau amstec piele si argint, o camasa, un plover, un portifeld e piele, un ac de cravata aurit samd.
Nu recomand chestii personalizate, ca-i majorat, nu mai este copilas sa-i cumperi jucarele si dulcegarii. Asadar, fara: perne, cani, batiste, tablouri, bibelouri).

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Un ceas ar fi frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| danaieladaniela a răspuns:

Un parfum, un plover fain, un ceas, un parfum, ceva personalizat o cana ar fi fain.