| Cosmin_Sarbu_1995 a întrebat:

Ce cadou de majorat as putea sa ii luam unui prieten. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Parfum, ceas, camasa ( daca poarta ), o curea de calitate, bani sa-si cumpere ce vrea el, un vin bun, un pachet de trabucuri daca fumeaza, etc

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

O chitara, un album cu voi cu poze din copilarie si poze de acum, un ceas etc

| andru10best a răspuns:

Un articol sau carte legata de pasiunea lui, ceva care isi doreste de mult si nu si-a luat pana acum.
Si pe langa cadoul propriu zis sa ii luati si o cheie de masina cu un biletel in care specificati sa ati cumparat o parte din masina visurilor lui si acum urmeaza sa cumpere restul.

| AngellSthefan a răspuns:

Un parfum, un ceas smug

| Anduttziik a răspuns:

Un album cu poze cu voi când eraţi mai mici sau ceva de genu]:*