| ClauA17 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua prietenului meu? daca suntem impreuna de 2 saptamani...

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Nu-i lua cadou. Părerea mea ( doar dacă e ziua lui... să zic, atunci mneah ceva simbolic nu foarte scump )
Mai depinde de ce relație era intre voi înainte de asta dacă erați prieteni buni atunci e altceva dacă orice altceva atunci prima idee rămâne în picioare

| ClauA17 explică (pentru Memecy):

Da ii ziua lui. acum avem 3 zile da pana atunci o sa avem peste 2 sapt... pai il stiu demult mai vorbeam mai demult si dupa aia nu am mai pastrat legatura. pai nu stiu ce asta e problema.

| JuliaRo a răspuns:

Un tricou personalizat cat mai haios, de genul asta zic: http://www.cadouripersonale.ro/......381-p.html