| TuDorEL96 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenei mele de Valentine's day? Eu am 17 ani, ea are 15. Vreau un cadou cat de cat original. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Florinaa123 a răspuns:

Ar fi frumos sa ii faci un lucru personalizat (ex. o perna sau un ursulet cu o poza cu voi doi, o cana sau orice lucruri care ii plac ei).
Cadourile personalizate sunt cele mai cautate si cele mai originale.

5 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas sau o bratara cu numele vostru.

| MiruD a răspuns:

Un inel gravat cu numele ei!winking

| UnVis a răspuns:

Ceva original zici....Pai ai putea sa faci o poezie despre ea si ce simti tu pentru ea, iar ai putea ruga un tamplar sa o scrie frumos intr-o inima de lemn.
Sper ca te am ajutat cat de cat. Bafta!

| TheEyes a răspuns:

Salut.Uite niste idei, poate te ajuta:
-Un ursulet de plus cu mesajul TE IUBESC
-Un buchet de flori cu orice mesaj vrei
-Un inel
-O bratara
-Un lant
Sau ceva ce ii place ei cel mai mult.Salut,multa bafta