| claudiu_9632 a întrebat:

Ce cadou pot face la iubita mea?! acum implineste 21 de ani.
rasp urgent plss... pentru ca nu mai e mult si e ziua ei, iar eu nu am nici o idee...

8 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

O bijuterie... O seara de neuitat... Ceva ce stii ca intr-adevar ei i-ar place.

| DontHaveANamee a răspuns:

Pai IUBITEI TALE ii poti darui un parfum, un set de machiaj, o fotografie cu voi doi inramata, o esarfa, un buchet de flori, un ursulet sau ceva de plus pe care scrie I love you sau ceva de genul, sau pur si simplu o plimbare in parc, daca ea chiar te iubeste apreciaza faptul ca tu esti langa ea si ii dai toata atentia ta.

| andru8700 a răspuns:

Depinde ce ii place,dar intotdeauna un cadou perfect pentru o fata,o femeie este un parfum,niciodata nu dai gres,Tot ce trebuie sa stii este ce mirosuri prefera, cele dulci, cele fresh.

| Anqutsa a răspuns:

O rama de poza cu voi2,un album de poze normall cu voi 2, un ursulet,scriei chiar tu ceva.Ii poti creea ceva foarte usor: cum ar fi sa ii scrii un ,,jurnal" unde sa ii spui tot ce simti,daca ii place ceva anume ii poti lua acel cevalaughing:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un BlackBerry (poate),inel nou,haine, ochelari de soare, laptop.Sunt chiar multe!
Sper ca ti-am fost de ajutor bro!winking
Pa-pa.

| Dj14mally a răspuns:

Pai din experienta verisoarei mele un trandafir sau niste flori nu trebuie sa lipseasca iar in afara de asta uite asa un mik parfumel de calitate de firma sau o bratarica din aur norocoasa sunt diferite pe unele sunt cirese de aur alteel capsuni multe unele cu love unele cu prieteni pe viata daca nu e cu de astea iai niste pantaloni de la mall costa 39 lei si nu trebuie sa ii stii arimea deoarece sunt unirversali. stau foarte bine pe oricine si modeleaza fundul mai fain.iar ca sa ii oferi florile si cadoul duo la o inghetataddeoarece e cald siacolo spune-i uite asa:
Te iubesc iar tu stii asta, iar azi cum e ziua ta tiam adus ceva
si daile caci ele erau ascunse la spate apoi pup

| claudiu_9632 explică:

Va multumesc foarte mult la toti! eu m-am gandit sa fac o pernuta in forma de inima is pe o parte e poza noastra imprimata, si un parfum frumos... ce parere aveti despre ideea mea?