| maria91r a întrebat:

Ce cadou pot sa-i iau unui baiat? Please, raspundeti repede!

23 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Un volan sa se poata juca mai bine nfs sau cercei de aur in forma de playboy(iepurashul), vultur sau dolar, ceva parfum de la Avon

| inna a răspuns:

Un ceas de mana.

| JackieSue a răspuns:

Un tricou personalizat cu cea mai haioasa dedicatiehee hee.

| Yly a răspuns:

Eu aproape intotdeauna am luat o sticla de vinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Depinde de varsta happy.

| ailin a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un tricou ceva si sa il personalizezi ii scrii ceva dragut undeva si gata sunt multe astfel de centre unde sa imprimi ceva p un tricou si chiar tin

| somniferu a răspuns:

1-depinde de varsta.
2-depind de relatia pe care o ai cu el(frate, amic, iubit.etc)
3-depinde de stilul de viata ai lui...
Deci gandeste-te bine si cea mai bina alegere o faci tu pentru ca doar tu cunosti persoana...bafta in a alege ceva frumos...happywinking

| ColorfulRainbow a răspuns:

Bunabig grin. Ii poti lua un ceas smug. o bratara de arginthappy. Un tricou personalizat pe care sa scrie numele lui [.] ex " Adi e cel mai tare!" laughing. sau ceva de genul, amuzant si dragut:d. Succes!

| danutzyscorpyon a răspuns:

Poi... un tricou, blugi, parf +aftshev,
dar depinde mult de varsta de pasiuni

| tania13 a răspuns:

Un parfum sau un ceas de mana! succes

| Georgia_2863 a răspuns:

Depinde. daca e de aproximativ 18 ani. ii poti lua un tricou.ceva.sau un parfum ar merge si la aceasta varsta, dar si daca e mai mare. dar te-ar ajunge mai scump - daca vrei sa fie un parfum de calitate.; o felicitare. ceva ff amuzant. din care eventual sa traga si niste invataturi. poate o cana cu o comanda speciala pentru o inscriptie anume."La multi ani, iti spune azi Maria" laughing ceva mai inspirativ off course :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce gusturi are sau daca il placi si el te place fai un cadou in pat intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un album de poze sau un tricou... ori o sapca(+bomboane si felicitare)sau un ruxacel de baiat... poti si o jucarie de plus... spor la cumparaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camera la hotelhee hee) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pernuta cu poza voastra imprimata pe ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce caracter, are ce varsta, cum arata si daca iti place sau nu de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O minge de fotball sau un tricou cu ceva amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm...si eu am aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce ii place... eu zic ca ar fi bine un ceas
de mana

Alte răspunsuri
| s1mplek1ss a răspuns:

o peruca cu miley cyrushee hee rolling on the floor

| perra a răspuns:

Poi acici depinde de varsta si de bugetul tau big grin dar mai bine ii cumperi o sampanie sau ceva cu marca DUREX daca are peste 18 ani