| MARRInna16 a întrebat:

Ce cadou sa.i cumpăr unui băiat de 16 ani? Maxim 50 de lei laughing
PS: E pentru Craciun dar va rog sa răspundeți repede =D

Răspuns Câştigător
| Geome5 a răspuns:

Maxim 50 lei? Hmmm... Poti sa ii cumperi baiatului ceva ce ii place ex. daca ii plac ursii koala cumparai o jucarie de plus urs koala :3. I-ai si ciocolata e cel mai bun cadou big grinDDD. Ma rog idei din cap la misto :p

5 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Cumpara o sticla de Vodka si f***-l pana isi uita CNP-ul laughing cel mai frumos cadou pentru un baiat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un articol vestimentar.

| MARRInna16 explică:

Faza e ca suntem colegi si d-na dirigintă vrea sa ne facem cadouri unii pentru alți si am ales cu bilețel big grin

| Geome5 a răspuns (pentru MARRInna16):

Nu e posibil! Am facut la fel in clasa a 5-a :o

| MARRInna16 explică:

Mdea... si daca ii zic la diriga ca nu vreau sa particip o sa faca urat... :/