| SuSpanS a întrebat:

Ce cadou sa ai iau prietenei mele de valentine's day are 14 ani.

4 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Un inel sau o bratara care sa fie insotite de o cutie de ciocolata si eventual niste trandafiri. E cel mai irezistibil cadou pentru fete...

| yoelee a răspuns:

La 14 ani fetele se incadreaza in 2 categorii ori vor ceva scump(lantisor, bratara) ori vor ceva simbolic(o jucarie de plus cu i love u, un tricou persomalizt).In general ceva cu pot atata prietenelor.Desigur totul trebuie insotit de ciocolata. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Mady997 a răspuns:

Hey o sunt fata si nu m'ar incanta sa vad bratarii inele...sincer trebuie sa ii cumperi ceva care sa repr valentine's day ceva sa'l il aiba mereu.gen Un ursulet sau o perunta ca in liberty roz si mare!batting eyelashes sigur ar incata'o si un buchet de trandafirii ca sa'o dai pe spatewinking

| gabytza198 a răspuns:

Pe vremea asta poti sa iei castile astea roz si pufoase:
http://cromo.ro/electronice/index.php?c=81&p=935
Sexi si folositoare :)