| WhiteProud95 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenei mele de 14 februarie? am ramas in pana de idei... funda happy

Răspuns Câştigător
| lovelyii a răspuns:

Pai.depinde ce gusturi are de exemplu ii poti oferi o cutie de ciocolata dar. daca vrei ceva mai special surprindeo cu ceva ce stii ca ii place mult de tot, sau sa o duci undeva intr-un mall la un suc si sa-i cumperi ceva, sau daca e mai copilaroasa surprindeo cu un ursulet mare de plus si un buchet de flori... un parfum, ceva ce stii tu ca ei ii place mult. funda?; o3

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină romantică!
Pa, pa.

| Kazimir a răspuns:

O partida de sex oral :X

| anonim20 a răspuns:

Numai nu ursulet de plus :d

| ღNameღ a răspuns:

Cumparai un lantisor cu o inima.(sa fie din aur sau argint si o vei da pe spate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii iei un buchet de flori si cand il dai sa fie urmat de un sarutwinking care sa o ia prin surprinderewinking. Haide vezi u cum faci, eu iti urez norocwinking